II Niedziela Adwentu – 09.XII.2018r.

I. Tradycyjnie, w II Niedzielę Adwentu, z inicjatywy Konferencji Episkopatu Polski jest obchodzony Dzień Modlitwy i Pomocy Materialnej Kościołowi na Wschodzie. Możemy włączyć się w to ważne dzieło, składając ofiary do puszek w ramach zbiórki, która jest prowadzona dziś przed kościołami i kaplicami w całej Polsce. Nasza pomoc dotrze do ludzi żyjących w trudnych warunkach za wschodnią granicą naszego kraju.

II. Msza św. roratnia codziennie wieczorem o 17.00, a w środę i piątek będzie także Msza św. rano o 06.30.

III. We wtorek na Mszę św. o 17.00 zapraszamy klasę VIII z Siedlisk wraz z rodzicami. Po Mszy św. będzie spotkanie na plebanii w ramach spotkań synodalnych.

IV. Bóg zapłać za sprzątanie kościoła i za ofiarę  od grupy sprzątającej.

V. Chrzty będą w święto  św. Szczepana na Mszy o 11.00.

VI. Bardzo prosimy aby  te dzieci, które wyrażają chęć  pójścia z kolędą misyjną, przyszły na spotkanie w piątek  na godz. 16.15.