XXV Niedziela Zwykła – 23.09.2018 r.

I. Msze św.w tygodniu będą codziennie rano o 6.30 i  wieczorem o 18.00. W niedzielę rozpoczniemy nabożeństwa różańcowe. O 15.00  – nabożeństwo różańcowe  i  Msza św.

II. Bóg zapłać za sprzątanie kościoła i  ofiarę na kościół.

III. W zakrystii można nabywać kalendarze rolnicze w wersji książkowej w cenie 21 zł. oraz  kalendarze ścienne  z wieńcami dożynkowymi w cenie 5 zł.

IV. Chrzty będą w przyszłą niedzielę na Mszy św. o 11.00.

V. W piątek po Mszy wieczornej tj. o godz. 18.45 odbędzie się na plebanii spotkanie zespołu Synodalnego.

VI. W tygodniu będą czyszczone  i sprawdzane przewody kominowe  w  Smarzowej, Głobikówce i Bączałce.

VII. W najbliższą niedzielę w lesie w Głobikówce przy pomniku zamordowanych w czasie  II wojny będzie Msza św.  O godz. 13.00 różaniec  a o 13.30 Msza św. Będziemy się także modlić w intencji naszej Ojczyzny w setną  rocznicę odzyskania niepodległości.

VIII. Serdecznie dziękujemy za złożone ofiary na wyrównanie kosztów związanych z pracami na cmentarzu a tym którzy zbierali ofiary składamy serdeczne Bóg zapłać!

IX. W sobotę 29 września o godz. 9.30 w parafii w Zalasowej rozpocznie się modlitewne czuwanie Wspólnoty Apostolskiego Dzieła Pomocy dla Czyśćca. Program wisi w gablocie.