V Niedziela Wielkanocna

19 V 2019 r.

I. Msze św. codziennie wieczorem o 18.00 i nabożeństwo majowe. W środę i piątek Msza św. także rano o 06.30. Zachęcamy do udziału w nabożeństwach majowych  w kościele lub przy kapliczkach.

II. W przyszłą niedzielę nie będzie w naszym kościele Mszy św.  o godz. 11.00 z racji odpustu w Głobikówce. Zapraszamy na Mszę św. do Głobikówki.

III. Bóg zapłać za sprzątanie kościoła i  za kwiaty od grupy sprzątającej.

IV. Sołtysi Siedlisk,  Smarżowej i Głobikówki  bardzo dziękują darczyńcom,  którzy złożyli ofiary  pieniężne   na poszkodowaną  rodzinę, która ucierpiała z powodu  pożaru mienia. Za te pieniądze zostanie zakupiony materiał na odbudowę. Pieniądze są wpłacone na konto  Rady  Parafialnej.  Tym, którzy zbierali pieniądze  serdecznie dziękujemy.

V. Również Rodzina Państwa Rasiów serdecznie dziękuje, sołtysom, sąsiadom, darczyńcom, i tym, którzy zbierali ofiary oraz  w różny sposób pomagali – Bóg zapłać!

VI. We środę Ksiądz Biskup Stanisław Salaterski udzielił młodzieży z naszej parafii Sakramentu Bierzmowania. Zdjęcia z tej uroczystości można obejrzeć na stronie Tarnowskiego Gościa Niedzielnego https://tarnow.gosc.pl/gal/spis/5563253.Bierzmowanie-w-Siedliskach-Bogusz